top of page
hakkımızda.jpg

“Eğitim, bir insanın geleceğini tanımlar” ana felsefesiyle derin tecrübe ve bilgi birikimini, alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla bütünleştirerek dürüst ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, sektöründe saygın ve öncü kurum olmanın bilinci ile her geçen gün kendini yenileyerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Brandsim Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık ,  müşterilerine mesleki eğitim ve bilgilendirme amacıyla seminer ve eğitimler sunmuştur. Bünyesinde yönetici olarak görev yapan uzman akademisyen kadrosunun desteğiyle Brandsim Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık şirketini hayata geçirerek, müşterilerinin artan ihtiyaç ve taleplerini karşılamayı, söz konusu eğitim ve mesleki bilgilendirme hizmetlerini, farklı ve güncel metodolojiler kullanarak, mümkün olan en yüksek kalite ve verimde eğitim hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Büyüyen dünya pazarında, globalleşme süreci ile ticaret imkan ve alternatiflerinin artması sonucu doğan, sürekli öğrenme-gelişim-değişim gerektiren işletme fonksiyonlarında şirketlerin hata maliyetlerini Brandsim Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık Organizasyonları desteği ile en aza indirgemek; verimliliğin maksimum düzeyde arttırılmasına katkıda bulunmak, Brandsim Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık şirketinin temel hedeflerindendir.

Eğitimlerimizin hedeflediğimiz kalitede verilmesini desteklemek için sadece Türkiye’de değil dünya çapında uygulanabilir (uluslararası standartlarda kabul görmüş) örnekler, standartlar, kabul görmüş eğitim teknikleri olması gerektiğine inanmaktayız. Bu inancımızı desteklemek için ulusal ve uluslararası işbirlikleri kurarak, eğitim programlarımızı bu yönde oluşturuyoruz.


Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen eğitim çözümlerimizi inceleyiniz.

Brandsim Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık şirketinin. bünyesinde bulundurduğu ve sürekli birlikte çalıştığı akademisyen ve profesyoneller kadrosu ve ağ ile şirketlerin ve gelişen ekonomimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmekte ve firmalara özel eğitim çözümleri gerçekleştirmektedir. Kendimizi farklılaştırdığımız alan akademisyen, profesyonel ve farklı disiplinlerini içeren kadrosunun bilgi ve tecrübelerini birleştirerek, en etkin ortamlarda, kendi eğitim salonumuzda veya müşterilerimizin belirlediği lokasyonlarda, eğitimleri en etkili şekilde sunmaktır.

bottom of page